4. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Munkácsy portréja
35

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Munkácsy portréja

Gouache, akvarell, papír, 13x10,5 cm
Jelezve balra oldalt: Szegény öreget most így képzelem 1900 Rónai
Kikiáltási ár: 380 000 Ft