13. aukció
Koszta József (1861-1949) Muskátlik
165

Koszta József (1861-1949)

Muskátlik

Olaj, vászon, 47,5x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft