13. aukció
Koszta József (1861-1949) Női portré profilból
186

Koszta József (1861-1949)

Női portré profilból

Olaj, vászon, 42x38 cm
Jelezve jobbra fent: Koszta J.
Kikiáltási ár: 850 000 Ft