16. aukció
Basch Andor (1885-1944) Műterem, 1935-40
131

Basch Andor (1885-1944)

Műterem, 1935-40

Olaj, vászon, 80x100,5 cm
Jelezve jobbra lent: Basch 35, jelezve balra lent: Basch 40
Kikiáltási ár: 400 000 Ft