16. aukció
Basch Andor (1885-1944) Pipacsok, 1919
116

Basch Andor (1885-1944)

Pipacsok, 1919

Olaj, karton, 43x34,5 cm
Jelezve balra lent: Basch Andor 1919
Kikiáltási ár: 280 000 Ft