45. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem (Balthus kékje), 1996, (A/96/36)
27

Váli Dezső (1942-)

Műterem (Balthus kékje), 1996, (A/96/36)

Olaj, farost,, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 96.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA:
• Váli Dezső kiállítása. Ernst Múzeum, Budapest, 1997. október 22. – november 15. katalógus: szám nélkül