45. aukció
Váli Dezső (1942-) Századfordulós műterem, 2010 (A/10/59)
157

Váli Dezső (1942-)

Századfordulós műterem, 2010 (A/10/59)

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 10
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft