66. aukció (2021 kortárs)
Váli Dezső (1942-) Műterem - Csönd, 2012 (A/12/03)
87

Váli Dezső (1942-)

Műterem - Csönd, 2012 (A/12/03)

Olaj, farost, 90 x 90 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 12, Jelezve hátoldalon: A/12/03
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft