66. aukció (2021 kortárs)
Váli Dezső (1942-) Régi Zsidó Temető – Aranykor
91

Váli Dezső (1942-)

Régi Zsidó Temető – Aranykor

Olaj, farost, 120 x 90 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 86, Jelezve hátoldalon: Régi zsidó temető – aranykor A/86/10
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft