57. aukció
Váli Dezső (1942-) Műterem, látogatás, 2006 (A/06/26)
192

Váli Dezső (1942-)

Műterem, látogatás, 2006 (A/06/26)

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 06
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

Kiállítva: Reök-palota, Szeged, 2014. július-augusztus, katalógus nélkül