57. aukció
Váli Dezső (1942-) Régi zsidó temető (Csönd), 1987 (A/87/8)
198

Váli Dezső (1942-)

Régi zsidó temető (Csönd), 1987 (A/87/8)

Olaj, farost, 60x60 cm
Jelezve jobbra lent: Váli D. 87. Hátoldalon: A/87/8
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

‣ korábban Hernádi Miklós gyűjteményében (2005)

‣ A Hernádi gyűjtemény. Kassák Múzeum, Budapest, 2005. március
‣ ARTFAIR Budapest, Műcsarnok, Budapest, 2010. november, katalógus nélkül Reprodukálva: