40. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Műterem
186

Biai Föglein István (1905-1974)

Műterem

Olaj, farost, 55,5x34 cm
Jelezve balra középen: Biai
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 250 000 - 400 000 Ft