40. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Toulouse-Lautrec Párizsban, 1973-1974
11

Biai Föglein István (1905-1974)

Toulouse-Lautrec Párizsban, 1973-1974

Olaj, farost, 65,5x79 cm
Jelezve balra lent: Biai 73-74.
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft

Aukcionálva:
•Mű-Terem Galéria, 23. árverés, 11. tétel