49. aukció
Csók István (1865-1961) Műteremben, 1903
87

Csók István (1865-1961)

Műteremben, 1903

Olaj, vászon, 46x55,5 cm
Jelezve jobbra lent: Csók Paris, 1903
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 44. árverés, 42. tétel