49. aukció
Csók István (1865-1961) Tavasz, 1904
58

Csók István (1865-1961)

Tavasz, 1904

Olaj, fa, 24,5x32 cm
Jelezve balra lent: Csók Paris 904
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA:
•Az Ernst Múzeum Aukciói XLIII. Ernst Múzeum, Budapest, 1929.

PROVENIENCIA:
•egykor Fónagy Aladár gyűjteményében

REPRODUKÁLVA:
•Révész Emese: Csók István. Kossuth Kiadó – Magyar Nemzeti Galé ria,