12. aukció
Csók István (1865-1961) Műteremsarok, 1920-as évek vége
85

Csók István (1865-1961)

Műteremsarok, 1920-as évek vége

Olaj, fa, 65,5x81 cm
Jelezve balra lent: Csók I. Bp.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Proveniencia: A 30-as évektől kezdve egy újvidéki magángyűjteményben található. A család a 60-as években Nyugat-Európába vándorolt ki, a festmény onnan került vissza Magyarországra.

214

Csók István (1865-1961)

Krizantémok, 1934

Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft