13. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Swierkiewicz Róbert applikáció, kortárs aukció
29

Swierkiewicz Róbert (1942-2019)

Művészet, 1982

Olaj, textil, farost, 105,5 x 65 cm
Jelezve balra lent: Művészet
Jelezve jobbra lent: 1982 Swierkiewicz Róbert
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 5 000 000 Ft