5. aukció
Pólya Tibor (1886-1937) Művészmulatság, 1930 körül
173

Pólya Tibor (1886-1937)

Művészmulatság, 1930 körül

Olaj, vászon, 120,5x80 cm
Jelezve balra fent: Pólya
Kikiáltási ár: 400 000 Ft