48. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Nagy csendélet, 1935
111

Czóbel Béla (1883-1976)

Nagy csendélet, 1935

Olaj, vászon, 101x73,5 cm
Jelezve balra fent: Czóbel
Kikiáltási ár: 5 500 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

Aukcionálva: -BÁV 31. árverés, 25. tétel Aukcionálva és reprodukálva: -BÁV 74. árverés, 36. tétel

34

Czóbel Béla (1883-1976)

Orgonás csendélet, 1928

Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
165

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
186

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft