19. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Nagy virágcsendélet, 1966
211

Frank Frigyes (1890-1976)

Nagy virágcsendélet, 1966

Olaj, farost, 100x70 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes, jelezve hátoldalon: Frank Frigyes 966
Kikiáltási ár: 550 000 Ft