19. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Nyugágyban
162

Frank Frigyes (1890-1976)

Nyugágyban

Olaj, vászon, 82x69 cm
Jelezve balra fent: Frank
Kikiáltási ár: 420 000 Ft