Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Tihanyi Lajos Nagybánya
66

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Nagybánya látképe, 1908

Olaj, vászon, 66x75 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi L. 08