Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Tihanyi Lajos Nagybánya, Nyolcak
67

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Kis tájkép (Tájkép), 1909

Olaj, vászon, 40x47 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi L. NB. 909