9. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Nagybánya látképe, 1923
92

Ferenczy Valér (1885-1954)

Nagybánya látképe, 1923

Olaj, fa, 27x35,5 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy Valér 1923
Kikiáltási ár: 150 000 Ft