9. aukció
Ferenczy Valér (1885-1954) Napfényes utcán
93

Ferenczy Valér (1885-1954)

Napfényes utcán

Olaj, vászon, 36,5x48 cm
Jelezve balra lent: Ferenczy Valér
Kikiáltási ár: 180 000 Ft