55. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybánya látképe a református templommal, 1957
110

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybánya látképe a református templommal, 1957

Olaj, vászon, 55,5x80 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 957
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

Reprodukálva:‣ http://artportal.hu/lexikon/muveszek/nagy-oszkar-893