55. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai utca, 1955
30

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai utca, 1955

Olaj, vászon, 44x70 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 955
Kikiáltási ár: 900 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft