22. aukció
Ilosvai Varga István (1895-1978) Nagybánya madártávlatból, 1929
117

Ilosvai Varga István (1895-1978)

Nagybánya madártávlatból, 1929

Olaj, karton, 35x39,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ilosvai Varga I. 929
Kikiáltási ár: 150 000 Ft