Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Nemes Lampérth József (1891-1924) Nagybányai boglyák verőfényben, 1911
130

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Nagybányai boglyák verőfényben, 1911

Olaj, papírlemez, 46,5x64 cm
Jelezve jobbra lent: Lampérth J