Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Nemes Lampérth József (1891-1924) Önarckép, 1911
18

Nemes Lampérth József (1891-1924)

Önarckép, 1911

Olaj, vászon, 75x60 cm
Jelezve balra lent: Nemes Lamperth József