13. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai ház alkonyatkor, 1939
94

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai ház alkonyatkor, 1939

Olaj, fa, 30x31 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 39
Kikiáltási ár: 600 000 Ft