13. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Pöttyösbögrés csendélet, 1961
86

Nagy Oszkár (1883-1965)

Pöttyösbögrés csendélet, 1961

Olaj, vászon, 37x47 cm
Jelezve jobbra fent: Nagy Oszkár, jelezve hátoldalon: Nagy Oszkár 961
Kikiáltási ár: 500 000 Ft