51. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai házikó
210

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai házikó

Olaj, fa, 24x34,5 cm
Jelezve balra lent: Nagy. Oszkár.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 500 000 Ft