51. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Felsőbányai részlet, 1948
104

Nagy Oszkár (1883-1965)

Felsőbányai részlet, 1948

Olaj, vászon, 51x62,5 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 948
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft