4. aukció
Krizsán János (1866-1948) Nagybányai lankák, 1946
43

Krizsán János (1866-1948)

Nagybányai lankák, 1946

Olaj, vászon, 60x70 cm
Jelezve jobbra lent: Krizsán János Nagybánya 946
Kikiáltási ár: 250 000 Ft