4. aukció
Krizsán János (1866-1948) Vihar után
119

Krizsán János (1866-1948)

Vihar után

Olaj, vászon, 80x100 cm
Jelezve balra lent: Krizsán J.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft