21. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybányai látkép, 1946
196

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai látkép, 1946

Olaj, vászon, 74,5x105 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1946
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft

Kiállítva: Nagybánya művészete, Budapest Galéria, Budapest 1996.