21. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Zazar-part
129

Ziffer Sándor (1880-1962)

Zazar-part

Olaj, vászon, 100x70 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft

Kiállítva: Nagybányai festészet. Budapest Galéria, 1997, katalógus nélkül