69. Tavaszi Aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Nagybányai parkrészlet, 1906
166

Boromisza Tibor (1880-1960)

Nagybányai parkrészlet, 1906

Olaj, vászon, 108,5 x 98,5 cm
Jelezve balra lent: Boromisza Tibor 906
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 36 000 000 Ft

116

Boromisza Tibor (1880-1960)

Almák, 1907

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft