9. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai református templom, 1943
90

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai református templom, 1943

Olaj, falemez, 23x23 cm
Jelezve balra lent: Nagy Oszkár 943
Kikiáltási ár: 250 000 Ft

Kiállítva: Mission Art Galéria, Miskolc 1993. Miskolci Nagy Oszkár kiállítás, 47. szám