9. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Szikrázó tél
89

Nagy Oszkár (1883-1965)

Szikrázó tél

Olaj, karton, 72x66 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft