22. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybányai református templom
152

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai református templom

Olaj, vászon, 34x41 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft