22. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Virágcsendélet cicával
151

Ziffer Sándor (1880-1962)

Virágcsendélet cicával

Olaj, fa, 40x33 cm
Jelezve balra fent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 360 000 Ft