Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Mikola András (1884-1970) Nagybányai részlet, 1907 körül
70

Mikola András (1884-1970)

Nagybányai részlet, 1907 körül

Olaj, vászon, 73x75,5 cm
Jelezve hátoldalon: Mikola