Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Mikola András (1884-1970) Párizsi csendélet, 1906 körül
69

Mikola András (1884-1970)

Párizsi csendélet, 1906 körül

Olaj, vászon, 68x55 cm
Jelezve jobbra lent: Mikola, Jelezve hátoldalon: Mikola A HK