Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Pechán József (1875-1922) Nagybányai részlet, 1908
56

Pechán József (1875-1922)

Nagybányai részlet, 1908

Olaj, vászon, 90,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Pechán József