Párizs - Nagybánya, 1904-1914
Pechán József (1875-1922) Nagybányai táj, 1910
58

Pechán József (1875-1922)

Nagybányai táj, 1910

Olaj, vászon, 56x65 cm
Jelezve jobbra lent: Pechán József