47. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Nagybányai részlet, 1948
95

Ziffer Sándor (1880-1962)

Nagybányai részlet, 1948

Olaj, vászon, 60,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1948
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 9 000 000 Ft