47. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Virágcsendélet kék porceláncicával, 1950
142

Ziffer Sándor (1880-1962)

Virágcsendélet kék porceláncicával, 1950

Olaj, vászon, 47x49 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer S. 1950
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 700 000 Ft