35. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Nagybányai részlet, 1948
33

Nagy Oszkár (1883-1965)

Nagybányai részlet, 1948

Olaj, vászon, 66x84 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 948
Kikiáltási ár: 850 000 Ft